Тeooria e-õppes

Brief info

Soovime pakkuda autokoolidele ja juhiloa taotlejatele kvaliteetset, mugavat ja kaasahaaravat e-õpet. Teooria.ee õppekeskkonna loomist alustasime 2008. aasta lõpus. 2009. aastal andis meie noorele firmale hoogu juurde ettevõtluskonkursi Ajujaht 2009 finalistide hulka jõudmine. Tänaseks on Teooria.ee ainulaadne liiklusõppe keskkond Eestis.

Õppematerjalide ja -süsteemiga tehtud põhjalikust tööst annab märku seegi, et 2013. aasta märtsis tunnustati Teooria.ee keskkonda E-õppe Arenduskeskuse välja antava e-kursuse kvaliteedimärgiga.

Kursuste väljatöötamisel oleme lähtunud nii uusimatest suundumustest e-õppes kui ka autokoolide ja juhiloa taotlejate vajadustest. Meie sihiks on muuta liiklusteooriaõpe tõhusamaks, kättesaadavamaks ja rahuldustpakkuvamaks nii õppija kui õpetaja jaoks. Õppematerjale kaasajastame koostöös parimate autokoolide spetsialistidega ja liiklusekspertidega. Tulemuseks on omanäoline, terviklik ja kasutajasõbralik e-õppekeskkond.

Oleme Liikluskoolitajate Liidu liige ja püüame koos autokoolidega aidata kaasa hea liikluskultuuri ja üksteistega arvestava ühiskonna edendamisele Eestis.

OÜ Teooria
Tallinna Teaduspark Tehnopol
Mäealuse 2/1, 12618 Tallinn
Э-почта: info@teooria.ee
Телефон: +372 683 0138