CE-kategooria kursus
KURSUSE VIIB LÄBI AUTOSERT

CE -kategooria kursuste kohta

CE-kategooria juhiluba võimaldab juhtida veoautot, mille registrimass ületab 3500kg ja sellega kinnitatud järelhaagist.

Kursus koosneb 10 teooriatunnist (1 tunni kestvus on 45 minutit) ja 10 sõidutunnist  (1 tunni kestvus on 45 minutit).

Koolituse teoreetiline osa on veebipõhine
(Teooria.ee, Liikluslab.ee).

Praktiline osa algab õppeplatsil aadressil Narva mnt 130 (lauluväljaku mäel) või Tabasalu Kardirajal.
Riiklik sõidueksam toimub samal õpplatsil kus õpid. (eksamiaja broneerib autokool) ja linna tänavatel.

Sõidutunnid toimuvad kokkuleppel sõiduõpetajaga ja teile sobival ajal.

Kursuse kestvus on 4 nädalat.

CE-kat kursuse õppekava:

Lisainfo ja registreerimine Autosert´i kodulehel www.autosert.ee .

Juhul kui õpilane ei ilmu sõidutundi ega teavita sellest või teavitab hiljem kui ööpäev enne tunni algust, siis antud juhul on sõiduõpetajal õigus antud tundi mitte järele teha ja raha ei tagastata.

Nõuded CE -kategooria õpilasele

Kursusel osalemiseks peate omama C-kategooria juhiluba.
Juhtimisõiguse kategooriad ja tingimused

CE -kategooria kursuste hinnad

• Kursuse maksumus:
    750€+km (teooria+10 sõidutundi, õppeplatsi kasutamine hinna sees)
    990€+km (teooria+14 sõidutundi, õppeplatsi kasutamine hinna sees)
  • Veoauto rent riikliku sõidueksami sooritamiseks 90€ + km
  • Lisasõidutund 65€+km (1 tunni kestvus on 45 minutit)- lisatunni tasu peab olema makstud vähemalt ööpäev enne tunni toimumist.
  • Riigilõiv

NB! Kursuse viib läbi AUTOSERT.

Pakett: CE-kategooria+ametikoolitus

• CE-kategooria kursus + kood 95 ilma praktikata (84t): 1700€+km
  • CE-kategooria kursus + kood 95  praktikaga (140t): 2049€+km

Riiklik teooria-ja sõidueksam

Juhtimisõiguse taotleja teadmiste, oskuste, käitumise ja hoiakute vastavuse hindamiseks kehtestatud eksamid koosnevad liiklusteooriaeksamist ning seejärel sõidueksamist. Juhi eksamineerimist korraldab ja eksamitulemusi hindab Transpordiamet.

Teooriaeksamile broneerib aja õpilane ise tingimusel, et teoreetiline osa on täies mahus läbitud, koolieksam sooritatud ja autokooli poolt on andmed Maanteeametile edastatud.

Sõidueksam algab ja lõpeb Autosert Autokooli õppeplatsil aadressil Narva mnt 130 või Tabasalu Kardirajal. (eksamiaja broneerib autokool).

Meie kontaktid:
EST +372 5061801
                              RUS +372 5071702

Eelseisvad kursused

CE-kategooria kursused Tallinnas toimuvad iga kuu. Sõidueksami läbivusprotsent kõrgeim Tallinnas - 76%.